Co. ομάδας Yuhong, ΕΠΕ
Co. χάλυβα Yuhongwell Zhejiang, ΕΠΕ
Σωλήνας Zhongwu Zhejiang που κατασκευάζει τη Co., ΕΠΕ
 

 

Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα

Yuhong Group Co.,Ltd Επικοινωνία

Certifications
Κίνα Yuhong Group Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Yuhong Group Co.,Ltd Πιστοποιήσεις
Customers Reviews
Η εργασία ομάδας Yuhong ως ομάδα με μας αρχίζει από το 2003, και άριστη υπηρεσία υποστήριξης για μας τελευταία 9 έτη σωλήνα/σωλήνα χάλυβα

—— Σιγκαπούρη-Ο κ. Πώς

Η σταθερή ποιότητα, καλή τιμή, άριστος serive, ειδικός χάλυβας Yuhong γίνεται ήδη ο συνεργάτης μας στην επιχειρησιακή ομάδα.

—— Κολομβία -LEO

Καλή ποιότητα, συμπαθούμε αυτής! Και χρόνος παράδοσης εγκαίρως επίσης, γίαυτό τοποθετούμε τη διαταγή επανάληψης για τον ειδικό χάλυβα Yuhong.

—— Ιράν -Nazaad

εμπειρογνώμονας σωλήνων λεβήτων/σωλήνων ανταλλακτών θερμότητας. Συμπαθούμε την ποιότητά σας.

—— ΤΟΥ ΗΠΑ JAMES

Είμαι Online Chat Now

Yuhong Group Co.,Ltd

Διεύθυνση : Νέο παγκόσμιο κτήριο αιθουσών 1005-1007,1#, δρόμος Minan, περιοχή Yinzhou, πόλη Ningbo, Κίνα
Διεύθυνση Εργοστασίου : MOCHENG ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΉ ΠΕΡΙΟΧΉ, ΠΌΛΗ AOJIANG, ΚΟΜΗΤΕΊΑ PINGYANG, ΕΠΑΡΧΊΑ ZHEJIANG
Χρόνο εργασίας : 9:00-17:00(ώρα Πεκίνου)
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-574-88013900(Ο χρόνος εργασίας)   0086--13819835483(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 0086-574-88017980
επαφή :
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
(0 / 3000)

Υπεύθυνος : Mr. Jikin Cai
Τίτλος εργασίας : Marketing Director
Τηλέφωνο εργασίας : +86-13819835483
VIBER : 008613819835483
WHATSAPP : 008613819835483
Skype : jikin888
Yahoo : jikin@steelseamlesspipe.com
WeChat : steelseamlesspipe
ICQ : QQ:1614464919
E-mail : jikin@steelseamlesspipe.com;jikin888@foxmail.com
Υπεύθυνος : Vantin
Τίτλος εργασίας : Middle East Market Sales Assistant
Τηλέφωνο εργασίας : 15336554421
WHATSAPP : 008615336554421
E-mail : vantin@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms Sia Zhen
Τίτλος εργασίας : Asia Market Sales Assistant
Τηλέφωνο εργασίας : 15058202544
WHATSAPP : 008615058202544
E-mail : sia@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Jimmy
Τίτλος εργασίας : Russia Language Area Sales Assistant
Τηλέφωνο εργασίας : 18892647377
WHATSAPP : 008618892647377
WeChat : 18892647377
E-mail : jimmy@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms. Phoebe Yang
Τίτλος εργασίας : European Market
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-18352901472
WHATSAPP : 0086-18352901472
E-mail : phoebe@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms. Kelly Huang
Τίτλος εργασίας : Middle East Market
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-18258796396
WHATSAPP : 0086-18258796396
E-mail : kelly@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms. Ruby Sun
Τίτλος εργασίας : North American Market
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-13095973896
WHATSAPP : 0086-13095973896
E-mail : ruby@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms Vivi
Τίτλος εργασίας : Asia Area Market
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-13023766106
WHATSAPP : 0086-13023766106
E-mail : vivi@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms. Felicia Qiu
Τίτλος εργασίας : Spanish Marketing Manager
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-15888567539
WHATSAPP : 0086-15888567539
WeChat : 15888567539
E-mail : felicia@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms. Naty Shen
Τίτλος εργασίας : Spanish Language Marketing
Τηλέφωνο εργασίας : 008613738423992
VIBER : 008613738423992
WHATSAPP : 008613738423992
Skype : naty19886
WeChat : 008613738423992
E-mail : naty@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Mr. Aaron Guo
Τίτλος εργασίας : European & Indian Market Sales Manager
Τηλέφωνο εργασίας : 008618658525939
VIBER : 008618658525939
WHATSAPP : 008618658525939
Skype : Aaron0525
E-mail : aaron@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms. Candy
Τίτλος εργασίας : South Asia Market Sales Manager
Τηλέφωνο εργασίας : 008613967883024
VIBER : 008613967883024
WHATSAPP : 008613967883024
Skype : cady3724
WeChat : 008613967883024
E-mail : candy@steelseamlesspipe.com
Υπεύθυνος : Ms. Carol
Τίτλος εργασίας : Middle Eest Marketing Sales Assistant
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-15757871772
WHATSAPP : 0086-15757871772
WeChat : 15757871772
E-mail : carol@steelseamlesspipe.com
ZHEJIANG ZHONGWU STEEL TUBE MANUFACTURING CO.,LTD
Διεύθυνση : MOCHENG INDUSTRIAL AREA, AOJIANG TOWN,PINGYANG COUNTY, ZHEJIANG PROVINCE
Τηλέφωνο εργασίας : 86-574-88013900
Φαξ : 86-574-88017980
Υπεύθυνος: Mr. Xie Shangyi
Τίτλος εργασίας : Domestic Market Sales Manager
Τηλέφωνο εργασίας : 13757828612
ZHANGJIAGANG SHENGDINGYUAN PIPE-MARKING CO.,LTD (Jiangsu Factory )
Διεύθυνση : Block B, Gaoqiao Industrial Park, Chengdong Road, Houcheng street, Zhangjiagang City, Suzhou City, Jiangsu Province, China
Τηλέφωνο εργασίας : 86-574-88013900
Φαξ : 86-574-88017980
ZHEJIANG YUHONGWELL STEEL CO.,LTD
Διεύθυνση : Room 1005-1007,1# New World Building, Minan Road, Yinzhou District, Ningbo City, China
Τηλέφωνο εργασίας : 86-574-88013900
Φαξ : 86-574-88017980
Υπεύθυνος: Mr. Jikin Cai
Τίτλος εργασίας : Marketing Director
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-13819835483
Skype : jikin888
E-mail : jikin@steelseamlesspipe.com
WHATSAPP : 008613819835483
ATLAS METAL HARDWARE
Διεύθυνση : Add: Room 1001, No.1 New World Building, NO.1018 Min'an Road,Yinzhou District, Ningbo, China , ZIP:315040
Υπεύθυνος: Mr. Ke Zhou
Τίτλος εργασίας : General Manager
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-13185993822
E-mail : zhou@atlasmetal.net
WHATSAPP : 0086-13185993822
NINGBO ROSPEC INFORMATION TECHOLOGY CO.,LTD
Διεύθυνση : Add: Room 1013, No.1 New World Building, NO.1018 Min'an Road,Yinzhou District, Ningbo, China , ZIP:315040
Υπεύθυνος: Mr. Luis Bao
Τίτλος εργασίας : General Manager
Τηλέφωνο εργασίας : 0086-18067371010
WeChat : 18067371010
E-mail : luis@steelseamlesspipe.com
Στοιχεία επικοινωνίας
Yuhong Group Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Jikin Cai

Τηλ.:: +86-13819835483

Φαξ: 0086-574-88017980

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)